O firmie

Szanowni Państwo! 

Witamy na stronach internetowych spółki ENKEV Polska.

Jesteśmy jedyną międzynarodową firmą w Polsce i jedną z czterech w Europie Środkowo – Wschodniej, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z włókien naturalnych.
 
Naszą markę budujemy w oparciu jedynie o ekologiczne, odnawialne i przyjazne środowisku  surowce. W produkcji przyświeca nam założenie, że mamy ograniczoną ilość dóbr na planecie i należy nimi rozważnie gospodarować dla wygody oraz przyszłości ludzi. Dlatego wyroby firmy ENKEV nie obciążają środowiska,  podlegają biodegradacji i są w pełni odnawialne.
 
Tworzymy je w zakładzie produkcyjnym w Łodzi z  zachowaniem wysokich norm produkcji oraz z zastosowaniem nowoczesnej technologii i zdobyczy współczesnej wiedzy. Dzięki temu – mimo swoich tradycyjnych korzeni – nasze wyroby są innowacyjne i cieszą się dużym zainteresowaniem w ponad 40 krajach na  całym świecie, dokąd je eksportujemy, w tym  do USA, Kanady i Japonii.
 
Ważne są dla nas tradycje łódzkich zakładów włókienniczych. Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa jako nieliczni staramy się je podtrzymywać, jednocześnie od lat dbając o ciągłą modernizację linii produkcyjnej oraz wprowadzając nowatorskie surowce i rozwiązania. Tym samym możemy być dumni, że stworzyliśmy nowoczesne przedsiębiorstwo, które obecnie daje pracę niemal 200 pracownikom.
 
Dziś posiadamy niemal 50 – letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym. Nadal dbamy o rozwój naszej firmy nieustannie podążając za potrzebami rynku i wymogami naszych Klientów.
 
Produkty firmy ENKEV Polska można odnaleźć w niejednym polskim domu – od lat służą między innymi jako wypełniacze materacy, na których Państwo śpią bądź są składnikiem stojących w Państwa salonie mebli tapicerowanych. Naturalne właściwości naszych wyrobów podwyższają ich komfort oraz użyteczność zgodnie z mottem naszego przedsiębiorstwa:  „ENKEV Polska… bo w naturze żyjesz dłużej”.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

 

Czesław Grochulski

Prezes Zarządu ENKEV Polska S.A.

 

Nasze produkty


Płacę Terminowo