Doświadczenie

Wyroby ENKEV Polska powstają na bazie ponad 50 – letniego doświadczenia w produkcji. Przez wszystkie lata działalności przedsiębiorstwo dbało o kilkupokoleniowe dziedzictwo łódzkich zakładów włókienniczych, ale jednocześnie cały czas doskonaliło swoje produkty i proces produkcyjny, wykorzystując także wiedzę i rozwiązania technologiczne zdobywane dzięki współpracy z firmą – matką z Holandii, ENKEV BV.

Dziś, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie ENKEV Polska posiada w zakresie produkcji materiałów wypełniających i pokrywających używanych do wytwarzania materaców oraz w przemyśle meblowym, potrafi odczytywać nowe sygnały rynkowe i przełożyć je na nowe innowacyjne produkty o znakomitej jakości.

Standard wyrobów ENKEV Polska został potwierdzony odpowiednimi certyfikatami  jakości takimi jak QUL oraz Öko-tex, które gwarantują właściwości ekologiczne oraz bezpieczeństwo. Oznacza to, że produkty te nie są rakotwórcze, nie posiadają barwników azotowych, metali ciężkich, pestycydów, chlorofenoli, nie uczulają oraz posiadają pH o wartości ludzkiej skóry.

Nasze produkty


Płacę Terminowo