Strategia rozwoju

ENKEV Polska nieustannie dąży do zwiększenia zastosowań oraz  doskonalenia wszystkich produkowanych przez siebie wyrobów. Cały czas prowadzi także monitoring rynku, by móc z wyprzedzeniem odpowiadać na potrzeby Klientów. 
W tym celu firma planuje rozszerzyć działalność zakładu w Polsce o nowe, atrakcyjne obszary, które mają szanse być rozpoznawane w całej Europie.

Niezwykle istotne są także prace nad dalszą automatyzacją procesów technologicznych i wprowadzenie nowych rozwiązań technicznych, które mogłyby umożliwić szybką i efektywną produkcję wyrobów między innymi dla przemysłu opakowań i ogrodnictwa.

Strategia przedsiębiorstwa obejmuje także wejście na rynek budowlany, między innymi przygotowując ofertę naturalnych wypełnień stanowiących materiały izolacyjne czy dźwiękoszczelne.

ENKEV Polska buduje także swoją pozycję na rynkach zagranicznych. W szczególności swój istotny rozwój planuje w Europie Wschodniej, gdzie Grupa obecnie inwestuje w działalność handlową. Zamierza ugruntować swoją pozycję także na rynkach w państwach starego kontynentu, gdzie wkrótce zaproponuje nowe zastosowanie produkowanych wyrobów.

 

Nasze produkty


Płacę Terminowo