Dla rolnictwa, środowiska i otoczenia człowieka

AW- DISK

To naturalny produkt ogrodniczy, przyjazny środowisku. Jego stosowanie przy gruncie hamuje rozwój chwastów.  Nasz wyrób powstaje na bazie mieszanki naturalnych włókien między innymi z wykorzystaniem włókien kokosowych i naturalnego lateksu. Oba te składniki są całkowicie biologicznie rozkładane co w rezultacie zmienia warstwę ochronną w późniejsze „pożywienie” dla roślin.
Produkt rozpowszechniamy za pośrednictwem naszego partnera, firmy Engrow BV.

KOMPOZYTY

To złożone z dwóch lub większej ilości komponentów materiały, które wykorzystywane są najczęściej do produkcji skrzydeł samolotów, łopat wirników ogromnych turbin wiatrowych czy kadłubów ślizgaczy. Przy ich wytwarzaniu stosujemy włókna naturalne takie jak kokosowe, lniane oraz konopie. Czasami kompozyty naturalne stanowią alternatywę dla mocnych, jednak mniej przyjaznych środowisku, włókien szklanych.

COCOPLATE

To opracowany przez ENKEV Polska materiał w zakresie izolacji akustycznej, który zapewnia bezpieczną i zdrową alternatywę do powszechnie stosowanych na rynku materiałów.
Cocoplate powstaje w naszym zakładzie z włókien łupiny orzecha kokosowego w wyniku skomplikowanego procesu technologicznego (najpierw skręcania, łączenia w procesie igłowania, nanoszenia warstwy poddanej wcześniej wulkanizacji lateksu kauczukowego oraz w końcowej fazie sprasowania).  Wielu naszych Klientów potwierdziło, że materiał zapewnia doskonałą dźwiękochłonność, amortyzację wstrząsów oraz izolację termiczną (dzięki kanalikom włókna orzecha kokosowego).

Nasze produkty


Płacę Terminowo